Zavolejte nám
465520662

Ceník oken

Zajisté Vás zajímá cena plastových oken, či vchodových dveří, navštivte aplikaci Ceník plastových oken sestavte svou představu o poptávce a nechte si spočítat, na kolik Vás plastová okna vyjdou.

Máte-li jakýkoli dotaz, vyplňte následující elektronický dotazník a my Vás kontaktujeme.

Plastová okna

Podnikáním se pan Felgr zabývá již od roku 1991, montáží plastových oken jsme se začali zabývat počínaje rokem 2004. Sortiment plastových oken byl prakticky okamžitě doplněn vchodovými dveřmi a garážovými vraty.

Za těch pár let se dynamicky rozvíjíme, v roce 2008 jsme změnili náš status na společnost s ručením omezeným pod názvem MIFER servis s.r.o., prakticky souběžně byla otevřena vzorková prodejna v Husově ulici v Ústí nad Orlicí nemalých prostorů, kde máte možnost nás navštívit a případně prohlédnout vzorky.

Firma disponuje vlastní flotilou vozů. Máme vlastní týmy odborně vyškolených montážníků, starajících se i o případný odborný servis. Dodáváme vysoce kvalitní plastová okna sedmikomorového profilu Horizont PS, jež splňují veškeré normy potřebné pro získání dotaze Zelená úsporám. Na tato vysoce kvalitní plastová okna nabízíme 10ti letou záruku. V případě, že uvažujete o získání dotace Zelená úsporám, spolupracujeme externě s firmou Tech projekt, jež Vám poradí a pomůže s vyřízením dotace Zelená úsporám v rámci zpracování projektu, nejen na výměnu oken, či zateplení domu.

p.Milan Felgr tel.: +420 777 557 663