Zavolejte nám
465520662

Ceník oken

Zajisté Vás zajímá cena plastových oken, či vchodových dveří, navštivte aplikaci Ceník plastových oken sestavte svou představu o poptávce a nechte si spočítat, na kolik Vás plastová okna vyjdou.

Máte-li jakýkoli dotaz, vyplňte následující elektronický dotazník a my Vás kontaktujeme.

Garážová vrata, sekční, rolovací i výklopná

Pojmem garážová vrata resp. vrata vůbec označujeme mechanická zařízení sloužící k uzavírání garáží, průjezdů atd. Pomocí garážových vrat také jednoduše řešíme kontrolu vjezdů a vstupů. Garážová vrata nachází využití jak u rodinných a obytných domů (v tzv. privátní sféře), tak i u komerčních a průmyslových objektů v podobě průmyslových vrat.

Podrobnější informace o nabízených produktech najdete v jednotlivých sekcích pro sekční vrata, rolovací vrata a výklopná vrata. Podívejte se také na příslušenství, které k vratům dodáváme. Nabízíme automatické pohony vrat a pohony bran. V případě Vašeho zájmu o garážová vrata nás kontaktujte.

Sekční vrata – sekční garážová vrata

Sekční vrata představují standard v oblasti garážových vrat. U tohoto typu vrat se dokonale podařilo skloubit ty nejlepší vlastnosti různých typů vrat. Sekční vrata mají minimální hlučnost a v garáži zabírají pouze místo pod stropem.

Rolovací vrata – rolovací garážová vrata

Rolovací vrata jsou výrobkem vhodným především do zateplených garáží. Svým konstrukčním řešením umožňují rolovací vrata maximální využití prostoru garáže či provozu bez nároku na větší stavební úpravy. Vrata se vyrábí ve vámi požadovaném rozměru a montují se buď z vnitřní strany za stavební otvor, do stavebního otvoru nebo z vnější strany před stavební otvor.

Výklopná vrata – výklopná garážová vrata

Výklopná vrata bez polyuretanové výplně jsou ideální variantou pro nezateplené garáže. Nejpoužívanější model výklopných garážových vrat s motivem svislý prolis jsou k dodání také s vloženým vchodem.