Zavolejte nám
465520662

Ceník oken

Zajisté Vás zajímá cena plastových oken, či vchodových dveří, navštivte aplikaci Ceník plastových oken sestavte svou představu o poptávce a nechte si spočítat, na kolik Vás plastová okna vyjdou.

Máte-li jakýkoli dotaz, vyplňte následující elektronický dotazník a my Vás kontaktujeme.

Plastové dveře – kování

Všechny panty, kování a zámky jsou montovány do masivních výztuh. Při volbě vlastního uzavíracího mechanizmu je na výběr z klasické pětibodové rozvory anebo z tří až pětibodové rozvory s masivními ocelovými háky. V tomto případě může být do dveří namontován také druhý zámek nebo dveřní hlídač.

Kvalitní materiál, vyztužení profilů a rohových svárů a uzavírací mechanizmy zajištující bezpečnost,dlouhou životnost a snadnou údržbu, jsou hlavními přednostmi našich plastových dveří.

Pro ovládací prvky můžete volit ze široké nabídky dveřních klik a madel, která splní funkci ovladače dveří a zároveň dotvoří dveře z hlediska celkového vzhledu.

Dveřní kování – ovládací prvky

Dveřní štítky dodáváme ve dvou variantách úzký nebo široký bezpečnostní štítek v provedení klika/klika nebo klika/koule, zámkovou vložku třetí bezpečnostní třídy, 3 seřizovatelné panty a masivní vícebodový uzavírací mechanizmus. V případě potřeby mohou být vybavena samozavírači, elektrickým vrátným, madly a dalšími doplňky.