Zavolejte nám
465520662

Ceník oken

Zajisté Vás zajímá cena plastových oken, či vchodových dveří, navštivte aplikaci Ceník plastových oken sestavte svou představu o poptávce a nechte si spočítat, na kolik Vás plastová okna vyjdou.

Máte-li jakýkoli dotaz, vyplňte následující elektronický dotazník a my Vás kontaktujeme.

Venkovní parapety

Venkovní parapety jsou nezbytnou součástí každé okenní konstrukce. Zaručují plynulý odvod vody z venkovní plochy okna, jejich dostatečné přesazení zabrání stékání vody přímo po venkovní stěně domu.

V naší nabídce naleznete venkovní hliníkové parapety s kvalitní a odolnou povrchovou úpravou v barvě bílé a tmavě nebo světle bronzové. K parapetům dodáváme plastové bočnice, které zabrání usazování vody a jejímu přímému styku s fasádou v místě pod spodním rohem okna. Venkovní parapety se dodávají v šířkách od 110 mm do 330 mm. Tyto šířky jsou konečné bez možnosti dalších úprav.

Vnitřní parapety

Vnitřní parapety nabízíme plastové, komůrkové s postformingovým povrchem v barvě bílé, mramorové, zlatý dub nebo buk. Krytky jsou v provedení plast v odstínech korespondujícím s barevným provedením vlastního parapetu. Parapety jsou nabízeny v šířkách 180 mm až 600 mm samozřejmě s možností její úpravy vzhledem ke konkrétním podmínkám.