Zavolejte nám
465520662

Ceník oken

Zajisté Vás zajímá cena plastových oken, či vchodových dveří, navštivte aplikaci Ceník plastových oken sestavte svou představu o poptávce a nechte si spočítat, na kolik Vás plastová okna vyjdou.

Máte-li jakýkoli dotaz, vyplňte následující elektronický dotazník a my Vás kontaktujeme.

Žaluzie

Pro zajištění světelné pohody v domě a jako ochranu proti slunci doporučujeme interiérové, řetízkem ovládané žaluzie. Při volbě žaluzie je možné si vybrat ze široké palety odstínů lamel a také ze dvou variant zastínění. Tzv. polostínící lamely mají viditelné prořezy na vodící provázky a lamely se nepřekrývají zcela anebo celostínící lamely, kde jsou lamely i prořezy zcela překryté

Rolety

Ještě vyšším stupněm ochrany proti slunci, a v tomto případě i nežádoucímu teplu nebo násilnému vniknutí jsou rolety. Podle konstrukce překladu nebo způsobu dodatečného zateplení může být zvolena varianta nadokenní (schránka s lamelami je nasazena na rámu okna a zasahuje do interiéru místnosti) nebo předokenní rolety (schránka s lamelami je předsazená před oknem z vnější strany). Podobně jako u jiných doplňků tak i zde je na výběr z několika barev lamel, schránek a vodících lišt.